Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Wszyscy chcieliby, żeby odpowiedź na to pytanie brzmiała tak. Niestety, na to będziemy musieli jeszcze poczekać. Jest jednak malutkie światełko w tunelu. Na rynku Amerykańskim działa nowa pompa insulinowa, MiniMed670G.

 

 

Jest to najbardziej „samodzielne” urządzenie, jakie do tej pory powstało do pomocy w kontrolowaniu cukrzycy. Pompa, zintegrowana z sensorem do ciągłego monitorowania glikemii, jest zaprogramowana tak, aby w nocy działać w trybie automatycznym, utrzymując normoglikemię bez udziału pacjenta. W dzień wymagane jest jednak „użycie głowy”, celem oszacowania ilości WW w planowanym posiłku czy uwzględnienia planowanego wysiłku fizycznego. Ten model pompy niedostępny jest jeszcze na polskim rynku.

Koniecznie polub nasz profil na FB i bądź na bieżąco!

 

 


Zobacz również:

 

Tak, to prawda, że od 01.07.2019 Diaprel MR 60 mg, lek powszechnie stosowany przez wiele osób chorych na cukrzyce...

Cukrzyca typu 2 jest najczęstszą przyczyną niewydolności nerek wymagającej dializoterapii dlatego warto robić...

Cukrzyca typu 1 jest szczególnie dokuczliwa dla najmłodszych chorych - ich życie od praktycznie niepamiętnych dni...

Już 20 lat temu naukowcy z Australii zauważyli, że istnieje związek pomiędzy zakażeniem rotawirusami a...


Partnerzy

 

 

Tworzenie stron www
© 2019 Klinikadiabetyka
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account

Uprzejmie informujemy, że serwis Klinikadiabetyka wykorzystuje pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu dopasowywania wyświetlanych treści oraz analizowania ruchu na stronie. Domyślnie przeglądarka zezwala na zapisywanie powyższych informacji na urządzeniu końcowym Użytkownika, pamiętaj jednak, że zawsze możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki. Jeśli zgadzasz się na powyższe warunki kliknij przycisk "Akceptuję".
Akceptuję