Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Wszyscy chcieliby, żeby odpowiedź na to pytanie brzmiała tak. Niestety, na to będziemy musieli jeszcze poczekać. Jest jednak malutkie światełko w tunelu. Na rynku Amerykańskim działa nowa pompa insulinowa, MiniMed670G.

 

 

Jest to najbardziej „samodzielne” urządzenie, jakie do tej pory powstało do pomocy w kontrolowaniu cukrzycy. Pompa, zintegrowana z sensorem do ciągłego monitorowania glikemii, jest zaprogramowana tak, aby w nocy działać w trybie automatycznym, utrzymując normoglikemię bez udziału pacjenta. W dzień wymagane jest jednak „użycie głowy”, celem oszacowania ilości WW w planowanym posiłku czy uwzględnienia planowanego wysiłku fizycznego. Ten model pompy niedostępny jest jeszcze na polskim rynku.

Koniecznie polub nasz profil na FB i bądź na bieżąco!

 

 


Zobacz również:

 

Określona seria leku o nazwie Thiogamma, wydawanego wyłącznie na receptę, stosowanego wśród chorych na cukrzycę...

Tak, to prawda, że od 01.07.2019 Diaprel MR 60 mg, lek powszechnie stosowany przez wiele osób chorych na cukrzyce...

Cukrzyca typu 2 jest najczęstszą przyczyną niewydolności nerek wymagającej dializoterapii dlatego warto robić...

Cukrzyca typu 1 jest szczególnie dokuczliwa dla najmłodszych chorych - ich życie od praktycznie niepamiętnych dni...


Partnerzy

 

 

Tworzenie stron www
© 2019 Klinikadiabetyka
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account

Uprzejmie informujemy, że serwis Klinikadiabetyka wykorzystuje pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu dopasowywania wyświetlanych treści oraz analizowania ruchu na stronie. Domyślnie przeglądarka zezwala na zapisywanie powyższych informacji na urządzeniu końcowym Użytkownika, pamiętaj jednak, że zawsze możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki. Jeśli zgadzasz się na powyższe warunki kliknij przycisk "Akceptuję".
Akceptuję