Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Poniżej przedstawione są dane oraz lokalizacje w Polsce najbardziej znanych firm produkujących pompy insulinowe 

 

Roche Diabetes Care Polska sp. z o.o.

 

Roche Polska jest liderem wśród firm zajmujących się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia. Każdego dnia wspomagamy lekarzy w ich codziennej walce o zdrowie i życie pacjentów, współpracujemy również ze środowiskami akademickimi i medycznymi.

 

ul. Domaniewska 39 B
02-672 Warszawa

Tel. +48 22 345 18 88
Fax. +48 22 345 18 74


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www: http://www.accu-chek.pl

 

 


 

 

Medtronic Poland Sp. z o.o.

 

Do 2001 r. Medtronic był reprezentowany w Polsce przez oddział Medtronic B.V. w Warszawie oraz Physio Control Poland sp. z o.o.

We wrześniu 2001 r. z połączenia obu firm oraz przyłączenia dystrybutora implantów kręgosłupowych powstała firma Medtronic Poland sp z o.o., oferująca produkty jednego producenta - firmy Medtronic. Rok później dołączył do nas dystrybutor pomp insulinowych - MiniMed. W 2015 r. doszło do połączenia Medtronic z Covidien. Obecnie  Medtronic  Poland sp. z o.o. zatrudnia ponad 800 osób – zarówno w lokalnej części komercyjnej  jak i w Shared Service, który zajmuje się obsługą klienta we wszystkich krajach Europy Zachodniej.

 

ul. Polna 11
00-633 Warszawa


NIP 952- 10- 00- 289

tel. : 22 4656900

fax : 22  465 69 17

 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www: http://www.pompy-medtronic.pl

 

 


 

 

 


 

Willcare Polska

 

ul. Nektarowa 11
62-002 Suchy Las

Tel. 61 670 77 75

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona www: http://www.willcare.pl

Koniecznie polub nasz profil na FB i bądź na bieżąco!

 

Partnerzy

 

 

Tworzenie stron www
© 2019 Klinikadiabetyka
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account

Uprzejmie informujemy, że serwis Klinikadiabetyka wykorzystuje pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu dopasowywania wyświetlanych treści oraz analizowania ruchu na stronie. Domyślnie przeglądarka zezwala na zapisywanie powyższych informacji na urządzeniu końcowym Użytkownika, pamiętaj jednak, że zawsze możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki. Jeśli zgadzasz się na powyższe warunki kliknij przycisk "Akceptuję".
Akceptuję