Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Darmowa aplikacja mySugr to praktyczny tropiciel cukrzycy dla twojego smartfonu. Obserwuj swoje zdrowie i pożegnaj się z manualnym prowadzeniem dziennika. Mysugr pomoże ci śledzić twój poziom cukru we krwi i nadzorować twoje węglowodany i dawkę insuliny, aby uniknąć hiperglikemii oraz hipoglikemii.

 

 

 

 

 

Pobierz mySugr

 

 

Czym jest mySugr

Darmowa aplikacja mySugr to praktyczny tropiciel cukrzycy dla twojego smartfonu. Obserwuj swoje zdrowie i pożegnaj się z manualnym prowadzeniem dziennika. Mysugr pomoże ci śledzić twój poziom cukru we krwi i nadzorować twoje węglowodany i dawkę insuliny, aby uniknąć hiperglikemii oraz hipoglikemii.
Dane odgrywają centralną rolę w terapii cukrzycy typu 1 lub typu 2. Bez nich ciężko kontrolować terapię. Ważne dane takie jak cukier we krwi, posiłki, lekarstwa, węglowodany/ww, HbA1c, insulina i inne są w prosty sposób gromadzone w Dzienniczku. Na głównym ekranie aplikacji zawsze masz wgląd do twojej średniej cukru we krwi, do odchylenia standardowego, ilości insuliny, aktywności i i innych. Ponadto twoje wartości cukru we krwi automatycznie są przesyłane za pomocą Bluetooth ze wspieranych urządzeń pomiarowych (Connected Devices) do aplikacji. Takie to proste!
Aplikacja mySugr jest na całym świecie najpopularniejszą aplikacją wspierającą terapię cukrzycy. (oparte na 5-gwiazdkowych opiniach i recenzjach).

 

Funkcje/moduły

• Szybkie i proste logowanie (cukier we krwi, lekarstwa, węglowodany itd..)
• Spersonalizowany Dzienniczek (dodaj, usuń lub zarządzaj polami)
• Integracja różnych urządzeń do pomiaru cukru (Connected Devices)
• Przejrzyste i wyraźne wykresy cukru we krwi.
• Szacowana wartość HbA1c
• Dzienne, tygodniowe oraz miesięczne analizy
• Wyzwania, aby osiągnąć osobiste cele
• Motywujący Feedback, aby mieć przyjemną terapię typu-1 & typ-2 
• Bezpieczna kopia zapasowa danych
• Wyjaśniająca analiza danych

Hipo (hipoglikemia) to za niski poziom glukozy we krwi. Aplikacja mySugr pomaga ci uniknąć i rozpoznać przyczyny powodujące hipoglikemie. Dzięki HbA1c możesz obserwować, jak się zachował twój poziom cukru we krwi w ostatnich tygodniach/miesiącach. Im wyższy HbA1c, tym wyższe ryzyko komplikacji oraz powikłań cukrzycy. Regularne zapisywanie wartości cukru we krwi umożliwia ci obserwować twój HbA1c.

 

Koniecznie polub nasz profil na FB i bądź na bieżąco!

 

 


Zobacz również:

 

VitaScale, czyli polska aplikacja do liczenia wymienników. Dostępna w sklepie Google...

Kalkulator Wymienników® Medtronic to bezpłatna aplikacja mobilna stworzona przez firmę Medtronic...

Jesteś w ciąży i dowiedziałaś się, że masz cukrzycę? Nie wiesz jak prawidłowo się odżywiać w tym czasie?...

Aplikacja ta pomaga oszacowanie ilości spożywanych składników pokarmowych - białek, węglowodanów i...


Partnerzy

 

 

Tworzenie stron www
© Warning: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/klinikadiabetyka/domains/klinikadiabetyka.pl/public_html/templates/kdj/index.php on line 210 2021 Klinikadiabetyka
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account

Uprzejmie informujemy, że serwis Klinikadiabetyka wykorzystuje pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu dopasowywania wyświetlanych treści oraz analizowania ruchu na stronie. Domyślnie przeglądarka zezwala na zapisywanie powyższych informacji na urządzeniu końcowym Użytkownika, pamiętaj jednak, że zawsze możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki. Jeśli zgadzasz się na powyższe warunki kliknij przycisk "Akceptuję".
Akceptuję