Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kalkulator Wymienników® Medtronic to bezpłatna aplikacja mobilna stworzona przez firmę Medtronic (www.pompy-medtronic.pl), na telefony i tablety z systemami iOS i Android, służąca do obliczania ilości wymienników węglowodanowych i białkowo – tłuszczowych oraz kcal w posiłkach.

 

 

 

 

 

Pobierz Medtronic - Kalkulator Wymienników

 

 

Czym jest Medtronic - Kalkulator Wymienników

Kalkulator Wymienników® Medtronic
To bezpłatna aplikacja mobilna stworzona przez firmę Medtronic (www.pompy-medtronic.pl), na telefony i tablety z systemami iOS i Android, służąca do obliczania ilości wymienników węglowodanowych i białkowo – tłuszczowych oraz kcal w posiłkach. Aplikacja przeznaczona jest dla osób z cukrzycą oraz wszystkich, którzy chcą kontrolować ilość spożywanych kilokalorii. Dodatkowo, pozwala ona na wprowadzanie i tworzenie listy własnych produktów, potraw i posiłków.

Mamy nadzieję, że dzięki tej aplikacji będzie Ci łatwiej uzyskiwać dobre wyniki leczenia, które pomogą w utrzymaniu zdrowia przez długie lata.

 

ŹRÓDŁA

Przy tworzeniu aplikacji wykorzystane zostały dane z książeczki „Liczymy Kalorie” pod red. H. Kunachowicz z Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. dra med. Aleksandra Szczygła w Warszawie oraz wzory obliczeń otrzymane z Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie, Oddziału Klinicznego Diabetologii Dziecięcej i Pediatrii, filii przy ul. Działdowskiej 1.

 

DLACZEGO STWORZYLIŚMY TĘ APLIKACJĘ?

Szacowanie ilości wymienników lub ilości kilokalorii w posiłkach to jedno z najtrudniejszych zadań, z którymi boryka się osoba z cukrzycą. Naszym zdaniem to jeden z trudniejszych aspektów leczenia. O ile w obliczeniach właściwych dawek insuliny może być pomocna pompa insulinowa Paradigm wyposażona w Kalkulator Bolusa, o tyle w określaniu ilości wymienników musisz radzić sobie sam. Bez odpowiednich narzędzi nie jest to łatwe zadanie. Dlatego też postanowiliśmy ułatwić Ci życie stwarzając aplikację, którą będziesz mógł mieć zawsze przy sobie i która pozwoli Ci korzystać z możliwości obliczenia wymienników w każdej sytuacji.

 

Koniecznie polub nasz profil na FB i bądź na bieżąco!

 

 


Zobacz również:

 

VitaScale, czyli polska aplikacja do liczenia wymienników. Dostępna w sklepie Google...

Kalkulator Wymienników® Medtronic to bezpłatna aplikacja mobilna stworzona przez firmę Medtronic...

Jesteś w ciąży i dowiedziałaś się, że masz cukrzycę? Nie wiesz jak prawidłowo się odżywiać w tym czasie?...

Aplikacja ta pomaga oszacowanie ilości spożywanych składników pokarmowych - białek, węglowodanów i...


Partnerzy

 

 

Tworzenie stron www
© Warning: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/klinikadiabetyka/domains/klinikadiabetyka.pl/public_html/templates/kdj/index.php on line 210 2021 Klinikadiabetyka
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account

Uprzejmie informujemy, że serwis Klinikadiabetyka wykorzystuje pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu dopasowywania wyświetlanych treści oraz analizowania ruchu na stronie. Domyślnie przeglądarka zezwala na zapisywanie powyższych informacji na urządzeniu końcowym Użytkownika, pamiętaj jednak, że zawsze możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach swojej przeglądarki. Jeśli zgadzasz się na powyższe warunki kliknij przycisk "Akceptuję".
Akceptuję